Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Vizitoni qytetin e lashtė tė Cappadocia, pėr 4 ditė me radhė - 289 €

Dita e Parė, 1 Maj 2017: Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 1 orė e 30 minuta para nisjes sė avionit. Fluturimi pėr nė Kayseri, nėpėrmjet Stambollit. Nisja nė 11.15. Mbėrritja nė Kayseri nė 18.45. Pritja nga pėrfaqėsuesi ynė. Transferta nga aeroporti pėr nė Hotel nė Zonėn Cappadocia. Sistemimi nė Hotel. Fjetje dhe Darkė nė hotel.

Dita e Dytė, 2 Maj: Mėngjezi nė Hotel. Paradite, nisja pėr tė vizituar Muzeumin e Hapur tė Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita nė Shkėmbinjte e Uchisar. Drekė e lirė. Pasdite vizitė nė Avanos, qytezė nė anė tė Lumit tė Kuq, mė i gjati nė Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Fjetje dhe Darkė nė hotel.

Dita e Tretė, 3 Maj2017: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, vizitė e Qytetit Nėntokėsor tė Kaymakli. Pasdite tė lirė. Fjetje dhe Darkė nė hotel.

Dita e Katėrt, 4 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Transfertė me autobus pėr nė Aeroport. Fluturimi pėr nė Tiranė. Nisja nga Kayseri nė 13.05. Mbėrritja nė aeroportin e Rinasit nė 16.20.

Hotel Crystal 5* Kaymakli

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi pėr 3 netė nė hotel 5*.
-Mėngjeset dhe darkat pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Transfertat dhe Shėtitjet me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.


SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour