Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

BANSKO - ​​REGNUM HOTEL 5* HB

Oferta 4 nete -> Cmimi per person ne Executive Suite = 370 EUR.
Oferta 7 nete -> Cmimi per person ne Executive Suite =
590 EUR.

Cmimet jane te vlefshme per akomodim: 13-20 Janar & 03-24 Shkurt 2018.

Hoteli eshte me mengjes dhe darke, luksoz, komod & ekskluziv per tregun tone, 500m larg nga Gondola (transferi eshte i perfshire), me pishine, jacuzzi, hamam, finish sauna, banjo me avull, fitness, wifi si dhe me Ski pakete (Ski Pass + Pajisjet e Skive per 3/6 dite ski) .

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour