Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Bansko - ​ALL IN ONE PACK (Ski Pass + pajisjet e skijimit)

CASA KARINA HOTEL 4* BB 415 €

Cmimi per person ne dhome Standarde
Dhomat jane te limituara!

Airtour CASA KARINA HOTEL bansko ALL IN  ONE PACK 415 euro €

Oferta eshte e vlefshme per akomodim:
06 Janar – 24 Shkurt 2018, 7 nete pakete.

Image result for CASA KARINA HOTEL bansko


Hoteli eshte me mengjes dhe darke, i renovuar dhe ka ambient modern, afer ski qendres, nuk nevoitet transferi, ka pishine, sauna, banjo me avull, fitness, wifi si dhe perfshin Ski pakon (Ski Pass + Pajisjet e Skive per 6 dite).

Airtour Prishtina skijim bansko skijo cmime te lira super te mira te mira te lira

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour